Skip to content
Yazı Renkleri
Arzu Polat Evlendi
ImageHayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar...
 
Rıza Polatîn Vefatı

Rıza Polat Berlin de Allah'ın rahmetine kavuşmuştur. Mekanı cennet ruhu şad olsun.

 
Şükran Seferoğlu'nun Vefatı

Şükran Seferoğlu, İzmir'de vefat etmiştir. Mekanı cennet ruhu şad olsun.


 
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Haberler arrow GARİP KOCADAĞ'IN, 2010-2013 DERNEK PROGRAMI ÜZERİNE DÜŞÜNCELERİ
GARİP KOCADAĞ'IN, 2010-2013 DERNEK PROGRAMI ÜZERİNE DÜŞÜNCELERİ
Merhaba Rıza,

Bana atığın öneriler ve düşüncelerin için teşekkür ederim. Köyümüzün güzelleşmesi için güzel şeyler düşünmüşsün, canı gönülden katılıyorum. Katılmadıklarım olsa da ç
oğunluğunu onaylıyorum.

Derneğimizin geliri belli, bazı projeler çok maliyetli bu yüzden,
projelerin maliyetini tespit edip kaynağını nasıl bulabiliriz önce buna bakmamız lazım. Benim kanaatimce Bizim derneğin bütçesi belli, büyük gelir getiren kaynaklarımız, yok zaten üyelerimizin çoğu aidatını ödeyemiyor.

Benim öncelikle düşündüğüm ve ivediliği olan katılımı sağlamak köylülerimizin akil, bilgili, birikimi olan insanları katarak birlikteliği sağlamalıyız.
 Her kes farklı düşüncede, önce düşüncelerimizi birleştirelim. Birlik ve beraberliğe çok önem vermeliyiz. Birlikteliği sağlarsak, elbirliği ile başarmanın meyvelerini cevizlerini verimini alırız, diye düşünüyorum.  (birazda latife cümleye kattım) 

Dernek üyesi olan olmayan her köylümüz her gencimiz ve de büyüklerimiz, yaşlılarımıza kadar kendini dernek yöneticisi gibi görmeleri gerekir. Bu isiyatifi beraberce sağlamalıyız.

Değerli köylülerimiz,
Burada ki amaç ve gaye, dernek çatısı altında yönetimdeki arkadaşlarımızın üstlendiği misyon ve sorumluluk içinde, köyümüzün gelişmesine katkı sunmaktır.

Hızla gelişen dünya kültürüne ve medeniyetine köyümüzün de gelişmesini sağlamak insan beyin gücünü kullanarak önemli projeler kurmak bu projelerle birikimi, bilgisi olan köylülerimizin katkılarını sunması bekliyoruz. Bir kere her şeyi ben bilirim ilkesinde vazgeçeceğiz, her fikri her düşünceyi beraber paylaşarak bu işi yapacağız. 
Derneğimiz bu amaçla kurulmuştur. Sizden beklediğimiz bu derneğe gerek fikirlerinizle gerek insan gücüyle katkıda bulunmanızdır. Dernek eviniz gibi olmalıdır ki birlik beraberliğin önemini anlayalım.
 Ancak birlik olursak ilerleyebileceğimizi bilmenizi isterim. Sakın, ben ne yapabilirim ki demeyin! Nasıl ki bir ailede herkesin fikri çok önemlidir, sizinde bu dernekte söz hakkınız vardır. Ve inanın bir küçük fikir bile ilerlememize de çok büyük katkısı olabilir. 

Birbirimizi kıskanmadan birbirimizin değerlerine, fikirlerine çıkarlarını koruyarak önem vererek birlik olmalıyız. 
 

 BENİM DÜŞÜNCEMDE ÖNCELİKLİ PROJELER 
 

1. Dernek için Bilgisayar almak ve dernek adına internet üyeliği.
 
2. Köy arşivi ve müzesinin oluşması.  
3.Bilimsel hayvancılığın gelişmesi. 
4. Kâh amcalardan başlayarak harkın önlerine ve köyün içine kadar ceviz ağacının dikilmesi.Her ağacın etraflarına tek tek tel örgü ile çevrilmesi. 
5. Köy içindeki ana yol ve mezarlık yolunun genişletilmesi. (köy heyetinin insiyatifinde) 
6. Çırtıka meyreden başlayarak Rıza Kocadağ’a kadar giden yolu genişletip yolun üst tarafına ceviz ve çeşitli meyve ağaçların dikilmesi  (etrafları tek tek tel örgü ile çevrilmesi)    
7. Oğlakcı ile Çobandağı arası yolun kenarlarına ağaçlandırma yapılması (veya Bıra Kocadağ’dan başlayarak harkın yanlarına Süleyman Çalış’a kadar uzana kısmın çeşitli ağaçlandırmanın yapılması) etraflarının tel ile kapatılması.

20011 YILI İÇİN

Köyde bulunan köylülerimiz önceliği olan projelerini yazsınlar.

Bu yüzden de öncelikli projeyi belirlememiz lazım böylece önceliği belirlenen proje için maliyetini tespit edip bütçeye göre bize en çok gerekli olanı ilk olarak uygularız, böylece Hem bütçe açığımız olmaz hem de köy için daha faydalı ve güzel olur

HERKES FİKRİNİ DÜŞÜNCENİ YAZSIN KÖY SİTESİNE SUNSUN DERNEK YÖNETİMİ DEĞERLENDİRSİN. 

SEVGİLERİMİ SAYGILARIMI SUNUYORUM.
                                                         

GARİP KOCADAĞ                                                                                    


Dernekten Haberler

GARİP KOCADAĞ'IN, 2010-2013 DERNEK PROGRAMI ÜZERİNE DÜŞÜNCELERİ

Merhaba Rıza
Bana atığın öneriler ve düşüncelerin için teşekkür ederim. Köyümüzün güzelleşmesi için güzel şeyler düşünmüşsün, canı gönülden katılıyorum. Katılmadıklarım olsa da Çoğunluğunu onaylıyorum. 
ÇOBDER'İN 2010 - 2013 YILLARINI İÇEREN ÜÇ YILLIK PLAN VE PROGRAMI

ÇOBANDAĞI KÖYÜ KALKINDIRMA
 
VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ´NIN
ÜÇ YILIK (2010 - 2013)

PLAN VE PROGRAMI


 

 

 

 
 
Etkinlık Resimleri
 ÇOBDER 2010 ETKİNLİKLERİ İLE İLGLİ RESİMLERİN

BİR BÖLÜMÜNÜ RESİM GALERİSİNİN

10. ALBÜMÜNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

ÇOBDER
 
 

Duyurular

Rıza Polat'ın Vefatı

Rıza Polat 21.04.2019 tarihinde Berlinde vefat etmiştir. Cenazesi 26.04.2019 tarihin de Buca Kuruçeşme Cemevi'nden alınarak Kaynaklar mezarlığında defnedilecektir.

ÇOBDER

Kümriye Kocadağ'ın Vefatı DUYRULUR

Kumriye Kocadağ  Allah'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi yarın 08.05.2017 tarihinde Çobandağı(Gestemerde) köyünde defin edilecektir Mekanı cennet ruhu şad olsun.

 

ÇobDerZiyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
Hüseyin POLAT
Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi