Skip to content
Yazı Renkleri
Arzu Polat Evlendi
ImageHayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar...
 
Rıza Polatîn Vefatı

Rıza Polat Berlin de Allah'ın rahmetine kavuşmuştur. Mekanı cennet ruhu şad olsun.

 
Şükran Seferoğlu'nun Vefatı

Şükran Seferoğlu, İzmir'de vefat etmiştir. Mekanı cennet ruhu şad olsun.


 
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Derneğimiz arrow ÇobDer Web Sitesi Raporu
ÇobDer Web Sitesi Raporu

ÇOBANDAĞI KÖYÜ KALKINDIRMA VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİWEB SİTESİ RAPORU  Çobandağı Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği Geçici Yönetimi’nin derneğin web sitesi ile ilgili aldığı karar üzerine yapılan çalışmalar neticesinde şu sonuca varılmıştır: 
  • İngiltere, Almanya da ki bazı köylülerimize dernek adına bir web sitesinin kurulması hakkında görüşleri sorulmuş; “mevcut bir sitenin var olduğu, bunun yanında yeni bir sitenin açılması, kimi köylüleri dışlamalara ve kırılmalarına yol açabileceği endişesini taşıdıklarını, ayrıca bazılarının ise bölünmelere yol açabileceği” belirtilmişlerdir.
  • İstanbul da ki köylülerimizden bazıları ”dernek resmi bir kurumdur. Bu kurumun çalışmalarından genel kurulun seçtiği yönetim sorumludur. Yönetimin sorumluluğunda olmayan bir sitenin çalışmalarından dolayı derneğe zarar verebileceği endişesi yanında, e-dernek projesi gereği web sitesi köy dernekleri için 2007 sonunda zorunlu hale getirileceği düşüncesinden hareketle, sırf dernek çalışmalarını içeren bir web sitesinin kurulması derneğe yararlı olacağı” söylenmiştir.
 Bazıları da, “ mevcut site için ortak yönetimin oluşturulması sorunları çözebileceği düşüncesinde olduklarını “belirtmişlerdir, ·         İzmir, Yalova da ki arkadaşların bazıları buna benzer düşüncedirler.  ÖNERİM:Genel kurulumuz web sitesi konusun da yeni yönetime yetki versin. Yönetim bu konuda uygun kararı alsın.                                                                                            Hüseyin POLAT  
 
 

Duyurular

Rıza Polat'ın Vefatı

Rıza Polat 21.04.2019 tarihinde Berlinde vefat etmiştir. Cenazesi 26.04.2019 tarihin de Buca Kuruçeşme Cemevi'nden alınarak Kaynaklar mezarlığında defnedilecektir.

ÇOBDER

Kümriye Kocadağ'ın Vefatı DUYRULUR

Kumriye Kocadağ  Allah'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi yarın 08.05.2017 tarihinde Çobandağı(Gestemerde) köyünde defin edilecektir Mekanı cennet ruhu şad olsun.

 

ÇobDerZiyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
Hüseyin POLAT
Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi